Zoo24.ee – Eestis parim loomapood!

Shop

Privaatsuspoliitika

Kes me oleme

Meie veebisaidi aadress: http://zoo24.ee.

Linnafauna Zoovetkeskus OU

Mere pst. 4-20, 40231 Sillamae linn,  Estonia

Reg nr. 11689625

Telefon 37255597317

e-mail : info@zoo24.ee

Milliseid isikuandmeid me kogume ja mis eesmärgil?

Kommentaarid

Kui külastaja jätab saidile kommentaari, kogume rämpsposti tuvastamiseks kommentaari vormis määratud andmeid, samuti külastaja IP-aadressi ja brauseri kasutajaandmete andmeid.

Gravatari teenust saab teie e-posti aadressilt (räsi) loodud anonüümset stringi määrata, kas te kasutate seda. Gravatari privaatsuseeskirjad leiate siit: https://automattic.com/privacy/. Pärast kommentaari kinnitamist kuvatakse teie profiili pilt teie kommentaaride kontekstis avalikult.

Meediumifailid

Kui olete registreeritud kasutaja ja laadite saidile fotod, peate võib-olla vältima piltide üleslaadimist EXIF-i metaandmetega, kuna need võivad sisaldada teie asukohaandmeid GPS-i kaudu. Külastajatel on võimalik seda teavet alla laadida, laadides saidilt pilte.

Küpsised

Kui jätad kommenteeri meie veebisaidil, võite küpsiste puhul lisada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi. Seda tehakse teie mugavuse huvides, et andmeid uuesti täita uuesti kommenteerimisel. Neid küpsiseid hoitakse üheks aastaks.

Kui teil on saidil konto ja olete sisse logitud, installime ajutise küpsise, et teie brauser kasutab küpsiste toetust, küpsis ei sisalda mingeid isiklikke andmeid ja kustutatakse, kui teie brauser on suletud.

Kui logite kontole sisse, installime ka mitu küpsiseid sisselogimisandmete ja ekraani seadistustega. Küpsised salvestatakse kaks päeva, ekraaniseadete küpsised on aasta. Kui valite valiku “Remember me”, salvestatakse sisselogimise andmed kahe nädala jooksul. Kui konto välja logitakse, kustutatakse sisselogimise küpsised.

Artikli redigeerimisel või avaldamisel brauseris salvestatakse täiendavad küpsised, see ei sisalda ühtegi isikuandmeid ja sisaldab ainult toimetatud kirja ID-it, see aegub ühe päeva möödudes.

Muude veebisaitide manustatud sisu

Sellel saidil olevad artiklid võivad sisaldada manustatud sisu (nt video, pildid, artiklid jne), sarnane sisu käitub sama, nagu külastaja külastas mõnda saiti.

Need saidid saavad teie andmeid koguda, kasutada küpsiseid, rakendada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida oma suhtlust varjatud sisuga, sh mõju jälgimist, kui teil on konto ja teil on selle saidi luba.

Kui kaua me teie andmeid säilitame

Kui jätad kommenteeri, jäävad kommentaar ise ja selle metaandmed lõpmatult välja. Seda tehakse, et määrata ja kinnitada järgnevad kommentaarid automaatselt, selle asemel et neid järjekorras kinnitamiseks heaks kiita.

Meie saidil registreerumisel säilitame selle isikliku teabe, mida nad oma profiilis näitavad. Kõik kasutajad saavad igal ajal profiili vaadata, muuta või kustutada (välja arvatud kasutaja nimi). Veebilehe haldamine võib seda teavet näha ja seda muuta.

Millised on teie õigused teie andmetele?
Kui teil on saidil konto või kui kommenteerisite, võite taotleda faili eksportimiseks teie poolt salvestatud isikuandmete, sealhulgas teie esitatud teabe kohta. Samuti võite taotleda nende andmete kustutamist, see ei sisalda andmeid, mida me peame halduse, seaduse või turvalisuse huvides hoidma.

Kuhu me saame oma andmed saata

Kasutaja kommentaare saab kontrollida automaatse rämpsposti tuvastamise teenusega.

Meie kontaktandmed

Mihhail Sokolov +37258016900