Vets Best Comfort Calm Gel

Kirjeldus

RAHUSTAV LEVENDUS – see ei ole rahustav, aitab vähendada ärevust rahututel aegadel ja keskkonnastressi mõju kassidele, kellel on närvilisuse, agressiivsuse, hüperaktiivsuse või rahulolematuse tunnused.
PAKUB MUGUST – Aitab pakkuda mugavust tavaliste pingete korral, nagu ilutulestik, äikesetorm, pardaleminek, vali müra, keskkonnastress ja reisimine.
KÕIK LOODUSLIK – ei sisalda kunstlikke värvaineid, säilitusaineid ega maitseaineid – Koostisosade hulka kuuluvad palderjanijuur ja kummel. Andke oma kassile vähemalt 3 tundi enne häirivat sündmust
JUHISED – Kassi geeliga kurssi viimiseks lisage lemmikmaitsele või toidule 2 cm lint. Seejärel võib geeli anda kas sõrmega või asetades kassi esikäpale, kus seda saab lakkuda.
LOODUSLIK – Vet’s Best Comfort Calm toidulisandi geel on naftavaba ega sisalda melassi, maisisiirupit ega lisatud suhkruid
Vets Best Comfort Calm Gel kassidele saab kasutada paljudes olukordades – reisil, ilutulestikul, üksi kodus olles. Võib kanda tavalisele toiduportsjonile või lakkuda sõrmest või mänguasjast. Sisaldab kummelit, palderjanijuurt ja teaniini.

Lisainfo

Apteek

Rahusti