Tetra AquaSafe

4.4011.90

Kategooriad: ,
Puhasta
Vaata ostukorvi

Kirjeldus

Tetra kaubamärk on nimi, mida saab vesitööstuses usaldada. Aastakümnete jooksul tõestatud jõudluse ja kvaliteetsete toodetega pole ime, et Tetra on kaubamärgiks nii algajatele kui ka veteranidele. Looge lemmikloomadele kala jaoks turvaline keskkond Tetras AquaSafe Fish Tank veepalsamiga. Kraanivesi ja kaevuvesi sisaldavad ohtlikke aineid nagu kloor, kloramiin ja raskemetallid, mis tuleb oma kala tervise ja ohutuse tagamiseks neutraliseerida. See eemaldab või neutraliseerib kiiresti raskmetalle, aga ka selliseid aineid nagu kloor, muutes vee sobivaks veeorganismidele. AquaSafeBioExtract valem sisaldab merevetikate ekstrakte (biopolümeere), mis toetavad tervisliku ja selge vee jaoks kasulike filterbakterite arengut. Lisatud koostisosad aitavad vähendada akvaariumi saastatust, tugevdades bakteripõhja .Kalmist kasutamist on soovitatav kalade ohutuse ja üldise tervise tagamiseks igal kuul kasutada. See on oluline element igas akvaariumi tarvikute kollektsioonis.

• Neutraliseeri ohtlikud ained kraanivees
• loob teie kaladele tervislikuma keskkonna
• AquaSafe’i BioExtract’i valem kasutab merevetikate ekstrakte, mis soodustavad bakterite kasuliku kasvu
• Tugevdab bakteripõhja
• Koos filtriga aitab teil akvaariumi vett puhastada
• Enamiku akvaariumide jaoks on soovitatav kasutada igakuiselt

Tetra AquaSafe

Tetra AquaSafe on mõeldud kõigile troopilistele kaladele. See toimib nii, et kraanivesi oleks kaladele ohutu. Lisage kasulikke mineraale, eemaldage kloor ohutult ja kaitske kalu akvaariumi mürgise vase ja stressi eest, kui kasutate AquaSafe’i oma kala pidamise rutiinis.

Oluline hooldus rutiinne

Tetra kaubamärgi juures usume, et pakume teile kõiki vajalikke vahendeid, et olla edukas kalahoidja. Seetõttu lõime olulise hooldusrutiini, mis tõstab esile 3 lihtsat sammu, mida saate iga kuu tervisliku ja eduka keskkonna loomiseks täita.

Seisund. Puhas. Tasakaal.

Tetra AquaSafe aitab teil täita esmase hooldusprotseduuri 1. sammu. Kraanivee oma kaladele ohutuks muutmine on kalade edukuse oluline osa. Kalad vajavad tervislikku vett, toksiinidevaba ja regulaarset akvaariumi veevahetust.