Sera Crabs natural 30g

4.00

Laost otsas

Kirjeldus

Sera Crabs natural: peamine toit rõngaste kujul krevettide, krabide ja vähide jaoks
Kreveti toit Jäta kommentaar 79 vaatamistSeerumiettevõte pakub mere- ja mageveevähkide omanikele peamist krevetisöödaseerumit Crabs natural, mis arvestab kõigi krevettide, vähide ja krabide kõigi seede- ja toitumisvajadustega. See loodi analoogselt loodusliku loodusliku toiduga, seetõttu on see koorikloomadele mugav, tugevdab nende tervist ja immuunsust ning aitab ka nende erksat värvi ja tuge vormimise ajal. “Krabs Natural” vastab parima väävlisisaldusega kalatoidu kontseptsioonile, hoiab ära veereostuse, kuna see vajub aeglaselt ja säilitab oma kuju pikka aega (mis võimaldab selgrootutel seda jäljetult süüa). Paljude krevettide jaoks, mis on tundlikud liigse nitraadi- ja ammoniaagi taseme suhtes, on vee puhtus ülioluline. See on sööda lisaeelis väikestes biotoopide akvaariumides. Sobib isegi maamürk-krabidele.Sööda koostis
Toit koosneb kvaliteetsetest koostisosadest, kombineerituna õiges vahekorras. Saadaval väikeste rõngaste kujul. Kõrge kalorsusega ja kergesti seeditav. Sisaldab toitaineid, mis koos moodustavad VITAL-IMMUNE-PROTECT valem (elu-immuunkaitse).

Koostisosade hulgas: sööda nõgestelehed, joodirikkad merevetikad, spirulina, pajukoore- ja leppkoonused, rikas taimsete kiudude poolest. Lisaks sisaldavad serabi krabi looduslikud söödad koorikloomade mineraale ja oomega rasvhappeid.
Kasutamise soovitused

Kasutamise soovitused
Koos rõngastega on soovitatav ühendada koorikloomade toitmine Sera marin gurmee soovidega. Te ei pea enam krevettide toitu oma kätega küpsetama – ostke lihtsalt sera Crabs natural ja teie lemmiklooma toitumisprobleem on lahendatud!
Arvukate katsete abil tõestati, et ettevõttest Sulphur regulaarselt rõngaid tarbivad akvaariumi krevetid erinesid kontrollrühmadest, kelle dieedis olid ka muud söödad, eriti hea tervise, suurepärase viljakuse, probleemivaba söötmise ja küllastunud värviga.
SERA Crabs natural on kõrgekvaliteediline põhisööt ringide kujul magevee- ja merekrevettide, krabide, vähide jaoks.
Pikka aega ei vaju ega kaota kuju, seetõttu söövad seda loomad jäljetult ja ei reosta akvaariumi mädanenud orgaaniliste ainetega.
Tugevdab selgrootute immuunsust ja tervist, aitab kaasa erksale loomulikule värvile ja toetab vormimise ajal.

Lisainfo

Toode tüüp

Kalatoit

1 laos