SANIMED Atopy/Sensitive Cat konservid 12x100g

Kirjeldus

SANIMED Atopy/Sensitive

  • Hüdrolüüsitud valgud aitavad ennetada allergilisi reaktsioone toidule.

  • Kalaõli (5%) ja kurgirohuõli (0.5%) aitavad vähendada põletikulisi reaktsioone, nahapunetust ja sügelust.

  • Loodud ülitundlikkuse, atoopia ja kirpallergia raviks.

  • Aitab leevendada haigusnähte ja sümptome.

Ainus loomse proteiini allikas on hüdrolüüsitud kalavalk.

Atoopia

Atoopilise dermatiidi ravi eesmärk on pärssida kroonilist nahapõletikku. Lõheõli sisaldab rikkalikult eikosapentaeenhapet (EPA) ja kurgirohuõli rohkelt gamma-linoleenhapet (GLA). EPA ja GLA manustamine stimuleerib põletikuvastaste eikosanoidide sünteesi, vähendades sellega nahapõletiku sümptomeid.

Koliit ja põletikulise soole sündroom (IBD)

Koliidi ja soolepõletike ravimiseks kassidel soovitatakse kasutada hüpoallergeenseid ja kergestiseeditavaid valguallikaid koos EPA-ga. Hüdrolüüsitud valk on märgatavalt kergemini seeditav kui toorvalgud. Tänu sellele on see väga sobilik seedehäirete raviks.

Toetab struviidikristallide ja kaltsiumoksalaadi ennetamist

Uriini keskmine pH on 6.4. Selline pH-tase soodustab struviidikristallide lahustumist ja ennetab nende teket. Lisaks on SANIMED Atopy/Sensitive madala magneesiumisisladusega ning suhteliselt madala fosfori- ja valgusisaldusega. Seetõttu stimuleerib see struviidivastast toimet. Kaltsiumoksalaat-urolitiaasi risk on väiksem, kuna SANIMED Atopy/Sensitive sisaldab suhteliselt vähe nii kaltsiumit kui glütsiini (mis moodustavad substraadi oksalaadi sünteesiks).