HYDRA LUXURY CARE FAST SHOWER 240ML

15.99

Kirjeldus

Meie elu on sageli väga kiire ja mõnikord on meil vähe aega vannis või duši all käimiseks. Ideaalne lahendus juuste kiireks värskendamiseks on kuivšampoon. See Fast Shower on samaväärne teie lemmikloomaga. Tänu eksklusiivsele Luxury Care sarjale saate pikendada oma hooldussalongi loodud kauneid tulemusi ja kasutada kodus professionaalseid tooteid!

Kiire lahendus määrdunud juustele

Igapäevaelu võib olla üsna kirglik. Jalutuskäik on kahtlemata meelelahutuslik, kuid pärast mänguaega ja lõbu tuleb paratamatu koristamine. Kui teil pole palju aega oma koera või kassi vannitamiseks, kuid soovite siiski, et ta ja ta näeksid parimad välja, on see Fast Shower pihusti mugav kodus kaasas kanda. See aitab teie lemmiklooma karva tõhusalt puhastada ja värskendada kiiresti ning lihtsalt ja keskkonnasõbralikul viisil. Pihusti kuivab kiiresti ja seda ei pea veega välja loputama.

Selle pH (4-5) tasakaalustatud koostis sisaldab aktiivseid koostisosi, mis eemaldavad mustuse ja neutraliseerivad halva lõhna. Mõnus lõhn paneb teie neljajalgse sõbra kasuka imeliselt lõhnama. Lisaks aitab see must-have toode eemaldada ja vältida matte ja sasipuntraid ning on spetsiaalselt loodud hõlbustama harjamist. Tulemus: pehme ja läikiva viimistlusega sile karv!

Seotud artiklid

Hydra Luxury Care kutsikate ja tundliku naha šampoon 300 ml
Hydra Luxury Care niisutav šampoon 300ml
Hydra Luxury Care niisutav palsam 290ml
Hydra Luxury Care Lovely Köln 50ml

Koostisained
Aqua, lõhnaaine, Saccharomyces’i ferment, pantenool, fenoksüetanool/etüülheksüülglütseriin, dinaatrium-EDTA ja polükvaternium-47.

Kasutamisjuhised

Kasutamiseks valmis; ei pea lahjendama.

Sobib igat tõugu ja karvkatte tüüpi koertele ja kassidele.

Pihustage toodet mantlile. Järgmisena hajutage see kätega õrnalt laiali ja seejärel pintseldage karv välja.

Lisainfo

Apteek

Shampoonid

Hiljuti vaadatud tooted