Dermoscent® PYOclean® Wipes niisked salvrätikud N20

10.70

Kirjeldus

Ühekordselt kasutatavad salvrätikud puhastavad õrnalt, kuid tõhusalt nahka, millel esineb lokaalseid mikroobse tasakaalu häireid (pindmine püoderma ja Malassezia dermatiit).

  • Nahavoldid
  • Käpapadjandite vahed
  • Rõngassabad
  • Põletikuline koon või mokad (akne)

Mõnedel loomatõugudel (näiteks bulldogid, mopsid ja shar pei koerad) esineb tavalisest enam nahavolte, mis võivad soojuse, niiskuse ja hõõrdumise tõttu muutuda mikroobidele soodsaks kasvulavaks.

Seetõttu on oluline puhastada regulaarselt ka looma nahavolte ja muid raskesti ligipääsetavaid kehapiirkondi (näiteks käpapadjandite vahesid, rõngassabasid). PYOclean® Wipes niisked salvrätikud on spetsiaalselt välja töötatud taoliste nahapindade puhastamiseks.

Kui kassil esineb aknet, tuleks tema näonahka regulaarselt puhastada.

Vesi, õunast pärinevad naatriumkokoüül aminohapped, taimne õli (Olus), glütseriin, hariliku seebilille ekstrakt (Saponaria officinalis), Kajeputi õli (Melaleuca Cajuputi), allantoiin, kaaliumsorbaat.

  • Kanepiseemneõli sisaldab rohkelt asendamatuid rasvhappeid (oomega-3 ja -6), mida looma organism ise ei tooda, kuid vajab nahabarjääri tugevdamiseks.
  • Kajeputi eeterlik õli puhastab nahka.
  • Rohelistest õuntest saadud lipoaminohappeid ja seebilille (Saponaria) juure ekstrakti sisaldav seebivaba puhastuskompleks puhastab nahka õrnalt, kuid tõhusalt.

Võtke salvrätik pakendist välja, seejärel sulgege pakend tihedalt, et salvrätikud säiliksid niiskete ja värsketena. Puhastage looma kehapiirkonda üks või mitu korda päevas vastavalt oma veterinaararsti soovitustele. Salvrätikud on mõeldud ühekordseks kasutamiseks.

Mõnedel loomatõugudel (näiteks bulldog, mops ja shar pei) esineb tavalisest enam nahavolte, mille vahel võib pideva liigniiskuse ja hõõrdumise tõttu välja kujuneda põletikuline nahahaigus intertrigo. Haiguse ennetamiseks tuleb eelsoodumusega loomade nahapiirkondi igapäevaselt puhastada näiteks PYOclean® Wipes niiskete salvrätikutega.

Tõhusus

PYOclean® Wipes salvrätikute tõhusus on tõestatud mikrobioloogia laboris läbi viidud sõltumatu uuringuga.

Pildil oleval kassil esines nahainfektsioon (püoderma), mida puhastati 5 nädala jooksul PYOclean® salvrätikutega. Muid ravimeetodeid samal ajal ei kasutatud.

Kassi nahk 1. ja 35. päeval.

Lisainfo

Apteek

Dermatoloogia