ALLERCALM II SHAMPOON 250ML

20.46

Kirjeldus

ALLERCALM
NÄIDUSTUSED
Vähendab naha sügelust (atoopia, toiduallergia, kontaktallergia jne. korral) kassidel ja koertel.
KOOSTIS
Kolloidne kaerajahu (2%) , glütseriin (5%) ja kitosaniid kapseldatud (SPHERULITES®) või vabal kujul. PH = 7. Seebivaba.
ISELOOMUSTUS
Allercalm on kolloidne kaerajahu šampoon kontrollimaks naha sügelust. Niisutavad toimeained (glütseriin, piimhape) tugevdavad kolloidse kaerajahu pehmendavat toimet, niisutavad ning taastavad naha loomuliku seisundi. Kitosaniid tagab kaitsva, paranemist soodustava ja niisutava toime, moodustades karvastikule ja nahale kaitsekile. Spherulites tehnoloogia võimaldab toimeainete kestvat ja kontrollitud vabanemist.
LOOMALIIK
Koer, kass
KASUTUSJUHEND
1. Esmane pesemine – vajalik mustuse, kahjustatud koe, mikroobide eemaldamiseks – manustage piisav kogus šampooni, maseerige ja loputage.
2. Teine manustamine – vajalik toimeainete takistusteta viimine naharakkudeni – manustage piisav kogus šampooni ja oodake 5 – 10 minutit. Loputage.
3. Manustamissagedus 2 esimese nädala jooksul vähemalt 2-3 korda nädalas. Nahanähtude paranemisperioodil manustada 1-2 korda nädalas. Manustage alati šampooni kaks korda (esmane pesemine ja teine manustamine koos 5 – 10 minutise ooteajaga, et toimeained saaksid toimida).
Soovituslikud doosid loomale kehakaalu järgi:
KEHAKAAL DOOS
< 5 kg 10 ml
5 – 10 kg 20 ml
10 – 20 kg 30 ml
20 – 30 kg 40 ml
30 – 45 kg 60 ml
> 45 kg 75 ml
Dooside kalkulatsioonil on lähtutud looma keha pindalast, mis on teisendatud kehakaalu vahemikeks. Antud šampooni kogused on soovituslikud ja sõltuvad kliinilise läbivaatuse leiust( dermatoloogiline probleem, tõug, karva tüüp).
ERIHOIATUSED
Ainult nahale manustamiseks. Mitte manustada kõrva või silma. Mitte kasutada loomadel, kellel esineb teadaolevat ülitundlikkust toimeainete suhtes. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Ainult veterinaarseks kasutamiseks.
PAKEND
250 ml
SEERIA, PARIM ENNE
vt.pakend
SÄILITAMINE
Hoida temperatuuril kuni 30°C.
TOOTJA
Virbac S.A., 1ere avenue – L.I.D. – 2065m, 06516 – Carros, Prantsusmaa.

Lisainfo

Apteek

Dermatoloogia, Shampoonid

Toode tüüp

Shampooid

Hiljuti vaadatud tooted