Virbac dieetid

Virbac dieetid

Virbac dieetid 

Asutati 1968. aastal Carrose’i lähedal Nice’i veterinaararst Pierre-Richard Dicki poolt. Ettevõte, mille käive 2013. aastal oli 736 miljonit eurot, on tänapäeval maailmas 8. kohal loomade tervise seisukohast. Selle mitmesuguseid vaktsiine ja ravimeid kasutatakse nii koduloomade kui ka toiduloomade jaoks vajalike patoloogiate ennetamiseks ja raviks.

LOOMADE TERVISE EKSPERT
Viimase neljakümne aasta jooksul on Virbacist saanud selle sektori tunnustatud ekspert, pakkudes tooteid ja teenuseid, mis ühendavad tervishoiuteenuste osutajate (veterinaararstide ja lemmikloomade omanike) kvaliteeti, tõhusust ja mugavust.

Praegu on ettevõttes enam kui 100 riigis rohkem kui 4350 töötajat. Pariisi väärtpaberibörsil on alates 1985. aastast Virbac endiselt perefirma, mitte ainult aktsiate omandamise, vaid ka ettevõtte juhtimise, kultuuri ja väärtuste poolest.

40 AASTA RAHVUSVAHELISE KOGEMUSE
Rahvusvaheline kohalolek on algusest peale olnud Virbaci strateegia lahutamatu osa. Alates 1978. aastast kiirenes grupi laienemine 1980. aastatel ja seejärel 1990. aastatel. Täna on Virbac esindatud kõigil viiel kontinendil, umbes 85% müügist toimub väljaspool Prantsusmaad.

 

Sheerige