Uudised

„Suvel Suurem Suutäis“!

Käes on aasta oodatuim lemmikloomatoidu kampaania „Suvel Suurem Suutäis“!
Specific kutsika, täiskasvanud ja eaka koera toitude suurima kotiga anname tasuta kaasa sama toidu 2,5 kg või 1 kg koti ning täiskasvanud ja eaka kassi suurima kotiga sama toidu 1 kg või 0,9 kg koti! Meil oleks väga hea meel, kui jagaksite kampaaniapilti (lisatud kirjale) ka oma klientidega enda kodulehel või Facebookis.

Specific koeratoidud

Ostetav toit Tasuta kingituseks saadav toit
Specific CPD S 7,5 kg Specific CPD S 1 kg
Specific CPD M 14 kg Specific CPD M 2,5 kg
Specific CPD XL 14 kg Specific CPD XL 2,5 kg
Specific CXD S 7,5 kg Specific CXD S 1 kg
Specific CXD M 14 kg Specific CXD M 2,5 kg
Specific CXD XL 14 kg Specific CXD XL 2,5 kg
Specific CGD M 14 kg Specific CGD M 2,5 kg
Specific CGD XL 14 kg Specific CGD M 2,5 kg*

*Analoogtoit sobivas pakendis puudub, pakume lähimat võimalikku alternatiivi.

Specific kassitoidud

Ostetav toit Tasuta kingituseks saadav toit
Specific FXD 7,5 kg Specific FXD 0,9 KG
Specific FGD 7,5 kg Specific FGD 1 kg

 

Kampaania kestab 1.-31. august nii kliinikutes kui ka Specific e-poes (www.specific.ee).

Kena suve jätku!

Veterinaarapteek Zoo24.ee, loomaravimid

Meie Veterinaarapteegis müük retseptiravimid ei ole loomadele. Vitamiinid, toidulisandid, isikliku hügieeni tooted. Kõik ettevalmistused on jagatud kategooriatesse haiguse tüübist. Õigesti kasutada neid on võimalus saada nõu meie veterinaararst. arst telefoni loetletud iga lehekülje ikoonil Veterinaryexclusuveyu Kui loom on tõsiselt haige on vaja arsti juurde, kes määrab ravi retseptiravimite, panna meie kliinikud võib olla sama telefoni. Meie kliinikud asuvad Narva ja on kõik vajalikud diagnostika seadmed

Toodete VIRBAC firma

Me sattus täites poelettidel toodete VIRBAC firma (Prantsusmaa). Va veterinaaria terapeutilise toitumise ja tervislike Sööda eri vanuses esitatakse veterinaarravimite erinevatel eesmärkidel. Me oleme töötanud koos nendega aastaid ja paljud on saanud tõeline abilised veterinaararst. Neist lemmik: NUTRI PLUS – See toitev pasta võib jääda kõige raske patsientidel täielik isutus, AQADENT – regulaarne täiendus juua seda ravimit võimaldab kaks korda suurema tõenäosusega külastada hambaarsti, ZENTONIL – ravim maksa taastumist, eriti kui Lipidosis kassid, MEGADERM – kompleksi vitamiinide ja omega – happed taastada juuste pärast suurt kahju parasiitide FORTIFLEX – teine ​​elu liigesed. Kasutage ja näitame!

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!